Тюльпановий рай + перлини рідного краю

Подорож на 1 день до квіткового королівства.

Виїзд з Херсона о 7.00 (пл. Свободи).

Вартість: 390 грн.


У 100 км від Херсона, 7 км від Каховки, в смт Любимівка в  квітні розцвіте поле голландських лілій.

Олег Демченко, херсонський фермер, створює міні-Голландію на херсонській землі. У цьому році він «отюльпанить» в Любимівці 0,7 гектара. Два сорти голландських цибулин: рожевий і фіолетовий, вже сходять під плівкою. Між ними висаджено два ряди жовтого рябчика.

 

  

Програма:

Виїзд з Херсона о 7.00 пл.Свободи

9.30-10.30 -фотосесія на лілейних полях

11.00 — 13.00 — екскурсія — прогулянка парком Казкова діброва. Це одне з найкращих місць для відвідин всією сім’єю, дітьми та дорослими. 150 дерев’яних скульптур казкових героїв. Частина цих казкових героїв утворили «Поляну казок», що зайняла 0, 9 га землі. Кого тільки там нема: Котигорошко, Русалочка, Івасик Телесик, Баба Яга, Кіт у чоботях та ін. Біля цих фантастичних персонажів спокійно уживається місцевий міні-зоопарк. Це 150 живих тварин і птахів, які представляють різні куточки як України, так і світу: фазани, черепахи, страуси, сови, дикі гусі, муфлони, павичі, косулі, нутрії, білки та ін.На території цього сімейного парку працює кафе «Казкова діброва», відоме зеленою літньою терасою та вишуканими стравами української і татарської кухні.

  

13.30 — 15.30 — прогулянка до степових водоспадів і до річки Козак Унікальні водоспади у степах Херсонщини знаходяться в c. Козацьке, раніше – село Козачі, на берегу Дніпра поблизу маєтку, що належав князю Петру Миколайовичу Трубецькому. Чудове місце для чудових вражень!!!

16.30 — повернення до Херсону.