Найкраще на Полтавщині

Це прекрасне місто під назвою Полтава недарма розташувалося в центрі України. Воно зовсім не схоже на своїх сусідів-мільйонників за швидкістю і ритму життя, і в Полтаві  життя тече дійсно розмірено і душевно. Полтава – це, коли шлях з будь-якої точки міста до центру займає лічені хвилини. Так що вже гріха таїти – на відміну від тих самих мегаполісів, в Полтаві у вас завжди є вибір: або проїхатись, або пройтися пішки.

Вартість туру: 2 805 грнвиїзд 05 червня

Знаменитий музей-заповідник в Опішні — це просто природний парк з неперевершеними краєвидами, цікава розповідь в музеї, процес виготовлення горщиків по старовинним методам, відвідування садиби гончарів.  с. Будище — музей весілля, де ми станемо свідками та учасниками справжнього українського весілля. Хутір козака Проня — все краще в гоголівських традиціях: зустріч паном Головою та Солохою з музиками, екскурсія по хутору, по підвісним мостикам над ставком та фото з самим Гоголем! Диканька – казкове місто з казковими історіями. І звичайно, знайомство з містом, його культурою, історією, городянами.

05.06 – виїзд о 23.00 пл.Свободи.

06.06 – прибуття до Полтави о 9.00.

Оглядова екскурсія по Полтаві : ви побачите  Круглу Площу с Монументом Слави, дім губернського земства, де зараз розташувався краєзнавчий музей. Побуваєте на Соборній  площі, де до 200-річчя перемоги над шведами була збудована Біла альтанка - один із символів міста. Ми побачимо величний Уcпенський собор и побуваємо в затишній садибі І.Котляревського.

Обід.
Заглянемо ми і до   заповідника "Поле Полтавської битви". На сьогодняшній день  цей заповідник входе до складу Міждународної Ассоціації воєнно-історичних музеїв мира під егідой ЮНЕСКО і включений до всесвітнього туристичного маршруту
-  заселення в номери,  вільний час для прогулянки  та вечері

07.06 – сніданок о 7.30, виселення з готелю.

8.30 – виїзд у велику подорож Полтавщиною: Знаменитий музей-заповідник в Опішні — це просто природний парк з неперевершеними краєвидами, цікава розповідь в музеї, процес виготовлення горщиків по старовинним методам, відвідування садиби гончарів. Хутір козака Проня — все краще в гоголівських традиціях: зустріч паном Головою та Солохою з музиками, екскурсія по хутору, по підвісним мостикам над ставком та фото з самим Гоголем! Обід.

Диканька – казкове місто з казковими історіями.  с. Будище — музей весілля, де ми станемо свідками та учасниками справжнього українського весілля.

Виїзд до Херсону о 21.00.

08.06 – прибуття о 7 год. ранку.

У вартості:

Проїзд, екскурсія в дорозі, 1 ночівля, сніданок, 2 обіди, екскурсійний супровід, вхідні квитки.